Кріс Хой - Олімпійський велосипедист
Кріс Хой, володар золотих олімпійських медалей за велотрек в Афінах, Пекіні та Лондоні, народився в 1976 році в Единбурзі. Чудове досягнення Хоя трьох золотих медалей у 2008 році виявилося натхненним для покоління юнаків та жінок, які прагнули до Олімпіади 2012 року в Лондоні.

Хой - чудовий спортсмен з багатоборства - до того, як зупинитися на своєму нинішньому виді спорту, він представляв Шотландію з веслування та був відданим регбістом. Він виріс на велосипеді, досягнувши успіху як провідний гонщик BMX у Шотландії, зайняв номер два у Британії.

Кріс Хой вирішив зосередитись на велотреку. Це дало йому можливість зосередитись на навичках, швидкості та командній роботі - найважливішому в спорті, де командні змагання є невід’ємною частиною портфоліо найкращих райдерів. Він почав регулярно їздити на велосипеді по Великобританії в 1996 році, а через три роки здобув свою першу медаль Світового чемпіонату в Берліні - срібло в командному спринті разом з товаришами по команді Крейгом Макланом та Джейсоном Кейал. Це була перша з багатьох медалей чемпіонату світу, як для командних, так і для окремих змагань, включаючи кейрін, спринт та випробування часом.

Хой відзначився подією під назвою "Кіло" - пробіг за один кілометр - за яку він завоював золото на Олімпіаді в Афінах у 2004 році. Він також завоював чотири золоті медалі чемпіонату світу за цю подію. Однак Афіни були останніми Олімпійськими іграми, на яких проходила гонка в Кіло, і Хой почав більш гостро зосереджуватися на інших дисциплінах в велоспортному портфелі спринту. Він тримає золоті медалі Олімпійського та Світового чемпіонатів як для Кейріна, так і для спринту.

Кейрін. У цій гонці мотоцикл веде конкурентів по трасі з поступово більшими швидкостями протягом перших п'яти з половиною кіл; Тоді мотоцикл відходить від гонки, залишаючи конкурентів виборювати останні два з половиною кола без моторизованого регулятора темпу.

Спринт. Кваліфікаційний раунд встановлює, хто змагатиметься у спринтерському заході; це передбачає, що велосипедисти виконують розігрівальні круги, що призводить до випробування за останні 200 м. Велосипедна відстань у спринтерській гонці може становити від 600 м до 1000 м.

Досягнення Хої значною мірою обумовлені неймовірною дисципліною в його підході до занять спортом, тренуючись протягом 25-35 годин на тиждень із заняттями, включаючи важку атлетику, дорожній велосипедний спорт та розвиток навичок велотреку.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Кріса Хоя та шляхи, які привели його до успіху, спробуйте його автобіографію, розповідь про рішучість та відданість спорту, чий профіль він підняв у всій Британії.

Відео Інструкція: Віталій Кличко вибачився перед киянами і сказав що виграв Київ (Може 2024).