Олімпіада Бежін-2008 - жіночий футбол
Олімпійський футбол 2008 починається.

Кількість команд на Олімпійському турнірі з жіночого футболу збільшилася до 12 для цих Олімпійських ігор у Беджінгу. Ігри в жіночих змаганнях будуть проводитись з 6 по 21 серпня з чотирма групами з чотирьох команд. У кожній групі дві найкращі команди просунуться до етапів нокауту, поки не буде переможець.

За два дні до офіційної відкритості Олімпіади-2008 розпочався футбольний турнір. Жіноча подія стартувала у вівторок, а чоловіча подія відбулася сьогодні. У жіночих змаганнях господарі турніру Китай відзначили перемогу над Швецією у стартовій грі 2: 1. Сюй Юань поставив Китай ахеа перед тим, як Лотта Шелін зрівняла для Швеції. Хан Дуан забив переможця на 72-й хвилині за свій 101-й міжнародний гол та вивів Китай перед їхньою групою.

Чемпіони світу Німеччина зіграли свою першу гру проти Бразилії, команди, яку вони виграли 2-0 у захоплюючій грі минулого сезону, щоб виграти Кубок світу. Цього разу матч не виправдав очікувань, створивши нічию 0: 0.

Тим часом, шок дня настав, коли Норвегія обіграла олімпійських чемпіонів, що захищаються, США. Лоурсен Каурін та Мелісса Війк забивали голи протягом перших чотирьох хвилин, і гра не дала жодних подальших голів після цього. Гол Кауріна за 2 хвилини побив рекорд за найшвидший гол у турнірі жіночого олімпійського футболу.

В інших іграх Канада перемогла Аргентину 2: 1, Північна Корея перемогла Нігерію 1: 0, а Японія розіграла 2: 2 з Новою Зеландією.

Північна Корея 1-0 Нігерія

Чоловічий турнір розпочався у четвер, і незабаром вийде повний звіт.

Відео Інструкція: Стрибки у висоту, жінки, фінал (чемпіонат України-2017 з легкої атлетики) (Може 2024).