Фінали футбольної конференції вищої ліги Чемпіонат Західної конференції - Х'юстон

LA Galaxy та Real Salt Lake проходять до фіналу.

У надзвичайно розважальний вікенд футболу вищої ліги, фіналісти Кубка цього сезону MLS були вирішені, оскільки фінали конференції проходили з максимальною драматичністю. У цих двох іграх було все, поруч з промахами, забороненими цілями, оскаржуваними рішеннями, пенальтіми, а в домашньому депо-центрі LA, навіть відключенням електроенергії!

Обидва матчі пішли у додатковий час, оскільки 90 хвилин атаки та контратаки було недостатньо для того, щоб пробити тупик в будь-якій грі. У Східній конференції суботи навіть додаткового часу було недостатньо, і пенальті - це все, що могло розділити дві команди.

П'ятниця 13 листопада 2009 року
Чемпіонат Західної конференції
(Центр домашніх депо - LA)
LA Galaxy 2 - Х'юстонське динамо 0 (після додаткового часу) FT 0-0
Голки: Грегг Берхальтер 103; Ландон Донован (ручка) 109

Після 90-хвилинної гри Грег Берхалтер вивів господарів вперед на 19-й хвилині додаткового часу. Штраф від Девіда Бекхема спричинив проблеми із захистом відвідувачів, вони не змогли очистити свої лінії, і Берхальтер кинувся, щоб вивести Галактику вперед.

Тоді рекордний 17-й гол MLS для Ландона Донована з пенальті на 2 хвилині від фінального свистка вивів матч поза "Динамо" і побачив "Галактику" до фіналу Кубка MLS.

Субота 14 листопада 2009 року
Чемпіонат Східної конференції
(Toyota Field - Чикаго)
Real Salt Lake 0 - Chicago Fire 0 (після додаткового часу) FT 0-0
(5-4 про штрафні санкції)

"Реал Солт-Лейк" побив "Чикагський вогонь" 5: 4 після пенальті після того, як команди не змогли розділитись у безцільний регулярний та додатковий час. Власник Солт-Лейк Нік Рімандо став героєм дня, зробивши три спаси, а заступник Нед Грабавой вивів "Реал" і відбив розчарування для вболівальників Чикаго, спостерігаючи за тим, як їх команда зазнала невдач у фіналі конференції протягом 3-го поспіль сезону.

Реальний Солт-Лейк зустрінеться з LA Galaxy у фіналі Кубка MLS 22 листопада в Сіетлі на стадіоні Qwest Field.

Відео Інструкція: Каролина Харрикейнз - Бостон Брюинз | Финал Конференции | Игра №1 | НХЛ плей-офф 2019 | Обзор матча (Квітня 2024).