Четвертий раунд Ліги чемпіонів УЄФА

Ліга чемпіонів УЄФА - чвертьфінальні результати з 8/9 квітня 2008 року

Барселона 1 ФК Шалке 0

Барселона виграла 2-0 в сукупності.

"Барселона" забронювала своє місце в півфіналі Ліги чемпіонів голом Туре Яя на 43 хвилині. Шальке грав дуже добре і було невдало не отримати більше матчу. Це не стара "Барселона", незважаючи на те, що до півфіналу це було далеко не переконливою перемогою, вони виглядали роз'єднаними на двох ногах серед чуток, що в таборі є проблеми.

Puyol був заброньований на 64 хвилині і пропустить півфінал через припинення.

Манчестер Юнайтед чекає їх у півфіналі, і хоча Барселона ще не поступилась на таборі Ноу в цьому змаганні, у них перед ними величезне завдання зберегти цей рекорд.

Манчестер Юнайтед 1 Рома 0

Манчестер Юнайтед виграв у сукупності 3-0.

Алекс Фергюсон вніс декілька змін у домашній матчі, відпочиваючи у багатьох важливих гравців, які пройшли в Прем'єр-лігу, впевнений, що 2-0 від першого матчу буде достатньо, щоб переглядати їх.

Ця азарт виявився правильним, коли на 70-й хвилині пірнаючи головою Карлоса Тевеса, після того, як Харгривз працював промислово вниз праворуч, переходячи від лінії, щоб Тевес вирішив справу.

На 29-й хвилині De Rossi не реалізував пенальті для італійської сторони, і з цього не вистачає надії повернутися в гру. Результат рідко викликав сумніви, оскільки Юнайтед домінував здебільшого. Головний тренер "Роми" Лучіано Спаллетті пошкодує, що не взяв гру на ослабленому поєдинку.

Ліверпуль 4 Арсенал 2

Ліверпуль виграє 5-3 в сукупності.

Тренер Rafa Benetez почав з розташуванням 4-4-2. Спочатку Ліверпуль виглядав дуже хитким, коли Арсенал пішов вперед і домінував перші 15 хвилин. Арсенал забив першим на 13-й хвилині головою Діабі, і постали питання щодо тактики Рафа Бенітеса.

Здавалося, сторона «Арсеналу» переграла півзахист із легкістю. "Ліверпуль" взагалі не створив жодних шансів, поки голова Самі Хайпія на 30-ій хвилині не вийшов на заміну.

Раптом вони почали вірити, що вони можуть перемогти, і Ліверпуль почав тиснути на Арсенал, який, здається, впевнено зникає, коли домашня натовп потрапила за червоними. Усі думки про борт зал на "Енфілді" впали обочиною, і це виявилося переконливим.

Ліверпуль знову забив чудовим голом Фернандо Торреса на 69-й хвилині.

Адебайор вирівняв 2: 84 на 84 хвилині проти пробігу.
Будь-які сподівання на пожвавлення були негайно спустошені після того, як Райана Бабеля відразу ж після цього повалили у штрафний майданчик. Джерард забив з пенальті. Зрештою, повтори показали, що це рішення 50/50, і менеджер "Арсеналу" Арсен Венгер не був радий цьому в наступних інтерв'ю.

Райан Бабел завершив перемогу після блискучого сольного бігу безпосередньо перед фінальним свистком. Чекає півфінал проти "Челсі".

Челсі 2 Фенербахче 0

"Челсі" виграє 3: 2 в сукупності.

Голи Майкла Баллака на 4-й хвилині та Френка Лемпарда за 3 хвилини до повного тайму відмінили перевагу першого туру з турецької сторони "Фенербахче", щоб побачити "Челсі" за 3-й півфінал Ліги чемпіонів за 4 роки. Фенербахче вперше провів сміливу боротьбу у своєму першому чвертьфіналі, але цього не повинно було бути. Вболівальники "Челсі" не були повністю впевнені, але їх перемога гарантує, що у фіналі Ліги чемпіонів цього року обов'язково знайдеться хоча б одна команда англійської прем'єр-ліги.

Чи буде ця команда "Ліверпуль" чи "Челсі"? Чи це буде "Манчестер Юнайтед", чи повернення у фітнес "Світового гравця року" Ліонеля Мессі забезпечить Барселоні прогрес до фіналу в Москві?