Партійний етикет
Господар:

Плануйте заздалегідь
Визначте тип партії, яку ви хочете влаштувати. Чи потрібно буде вашим гостям одягатися чи це буде неофіційна зустріч у задньому дворі? Якщо ви влаштовуєте тематичну вечірку, чи варто щось заздалегідь знати гостям? Організований план партії допоможе полегшити будь-який стрес у день вечірки.

Зробити запрошення чіткими
Переконайтеся, що ваше запрошення не містить помилок і чітко вказує дату, час, місцеположення та інші деталі, про які ви хочете знати своїх гостей. Не забудьте вказати, чи вітаються додаткові гості чи запрошуються діти. Обов’язково попросіть гостей на RSVP до конкретної дати вашого запрошення.

Залишайтеся без стресу
В якості господаря ви будете відповідати за "механіку" партії. Якщо гості побачать вас засмученими, це обов’язково приглушить настрій вечірки. Будьте спокійні і попросіть допомоги, коли вам це потрібно. Багато гостей готові допомогти вам розслабитися і насолодитися вечіркою.

Тримайте гостей
Ваші гості повинні бути задоволені і насолоджуватися собою. Не забудьте зробити свої раунди і запитати, як вони роблять. Пам’ятайте про гостей, які сидять наодинці, і допоможіть познайомити їх з іншими. Переконайтесь, що є багато, щоб їсти та пити, оскільки це важливо для будь-якої успішної вечірки.

Будьте позитивними та вдячними
Організація вечірки може бути непосильною, але з деякою підготовкою вона буде успішною. Пам’ятайте, щоб бути ввічливими і вирішувати будь-які нещастя з грацією та гумором. Дякуємо гостям, які принесли страву, щоб поділитися, допомогли координувати вечірку або принесли подарунок. Завжди дякуйте гостям, коли вони виїжджають, і повідомте їм, що ви оцінили їхню присутність.

Гості:

RSVP
Повідомте свого господаря люб’язно повідомте їх, якщо ви плануєте відвідувати. Якщо ви не можете взяти участь, повідомте про це учасника вечірки. Якщо у вас є запитання щодо залучення додаткових гостей або нарядів, обов'язково попросіть роз'яснення.

Прибути вчасно
Коли приїхати на вечірку, варіюється від людини до людини. Як правило, більшість господарів очікують, що гості приїдуть вчасно або незабаром після початку вечірки (не пізніше 20-30 хвилин). Гості не повинні приїжджати рано, оскільки ведучий може проводити вечірню підготовку в останні хвилини.

Беріть участь і волонтер
Доброволець принести спеціальну страву для поділу. Подавайте руку допомоги, якщо вам потрібен ваш господар, щоб змусити вечірку безперебійно. Якщо є партійні ігри чи музика, приймайте ентузіазм та добре проводите час із іншими гостями.

Не варто балуватися
Будьте уважні і не їжте, оскільки це може залишити менше їжі для інших гостей. Також не забудьте підтримувати помірне вживання алкогольних напоїв.

Дякую Вашому господареві
Організація вечірки вимагає часу та роботи. Обов’язково подякуйте своєму господареві та повідомте їм, що ви добре провели час перед від'їздом. Якщо захід пройшов більш формально, ви можете також розіслати лист подяки.

Відео Інструкція: Як поводитися в ресторані: сучасні правила етикету (Може 2024).