Атлетико Мадрид виграє вступний трофей Ліги Європи - розбиває серця Фулхема

Антоніо Лопес Атлетико Мадрид 2009/10

Атлетико Мадрид 2 - 1 Фулхем (AET) (FT 1-1)

Атлетико Мадрид виграв вступну лігу Європи в четвер ввечері з демонстрацією класу, але сміливим опором Фулхема. З тим, що команди зайшли в глухий кут, ця гра виглядала як на шляху до пенальті, оскільки 25 хвилин додаткового часу також не могли розділити команди. Тоді Дієго Форлан вдруге завдав удару в матчі, щоб виграти гру за «Атлетико» і розбити серця Фулхема.

Це завжди було казкою для південного Лондона. Ніхто не реально очікував, що вони встигнуть так далеко, незважаючи на те, що вперше за всю історію підняти європейський трофей. І на фінальний свисток казка закінчилася, саме Атлетико Мадрид став би першим ім'ям на трофеї Ліги Європи.

Diego Forlan відкрив рахунок на іспанській стороні на 32-й хвилині, і це призвело до помилки оборони, яка призвела до мети. Спершу Пол Кончеський віддав власність, а Антоніо Рейєс почав рух, який Фулхем не зміг закрити. Фінал ближньої відстані від Форлана вивів "Атлетико" на 1: 0 вперед. Фулхем довго не лягав, а через хвилини Замора прорвався через артургард Атлетико. Атлетико не зміг ліквідувати небезпеку, і Золтан Гера створив ближній удар для Саймона Дейвіс, який забив у сітку Атлетико для вирівнювача.

На півтори тайму рахунки залишилися 1-1, і ще 45 хвилин усієї атаки Атлетіко побачили, що вони панують у володінні та висловлюють свій клас, але жодного разу не зробили важливого прориву. Фулхем захищався сміливо, але рідко загрожував контратакою, і в міру того, як гра тривала, почали проявлятися ознаки втоми.

Таким додатковим часом він повинен був бути, і дотримувався той же зразок протягом першого тайму та 10 хвилин другого. Ще на 5 хвилин довше, це був би пенальті, але тоді Агюеро підхопив м'яч зліва. Чудовий хід і потік м'яча до Форлана, який опинився не позначеним і в просторі в центрі штрафного поля. Нахабний флік, легкий відхилення, Шварцера побили, і гра виграна за «Атлетико». Сон закінчився для Фулхема та чудового менеджера Роя Ходжсона.

Атлетико підняв трофей, і це було заслужено, коли все було сказано і зроблено. Бо не було сумнівів, що вони були кращою командою.

Рой Ходжсон:

"Не має значення, скільки затишку я намагаюся знайти, не багато чого можна знайти. Мені важко знайти якусь справжню радість та захоплення - і ти здивуєшся, якби моє ставлення було серед інших гірке розчарування та великий смуток, коли побачимо, що ще одна хороша вистава не виграє ".